KAMAGRA ORAL JELLY jako lek na zaburzenia erekcji

Jeżeli mamy problemy sfery seksualnej, powinniśmy podjąć odpowiednie działania, aby temu zapobiec. Kamagra w postaci żelu smakowego to preparat stosowany u mężczyzn z zaburzeniami erekcji, które są spowodowane różnymi względami zdrowotnymi lub u mężczyzn, którzy chcą zwiększyć swoje odczucia erotyczne. Ponadto kamagra oral jelly to preparat przyjmowany doustnie w postaci żelu, a nie w postaci tabletek.

Efekty

Niewątpliwą zaletą tego specyfiku w formie żelu jest łatwość użycia i szybkie działanie. Preparat żelowy bowiem szybciej się wchłania z organizmu. Pierwsze efekty pojawiają się już po 15 minutach. Ogromną zaletą Kamagry jest łatwość i szybkość regeneracji ciała po stosunku seksualnym, daje to możliwość rozpoczęcia współżycia ponownie. Zastosowanie tego rodzaju leku wpływa na lepsze rezultaty seksualne, dzięki czemu mężczyźni odzyskują siłę i radość z takich relacji. Stają się pewni siebie i pozwalają sobie na spontaniczność w związkach seksualnych.

Potencjalne skutki uboczne

Stosowanie tego specyfiku, jak każdego leku niesie z sobą ryzyko wystąpienia możliwych działań niepożądanych, wśród których należy wymienić w pierwszej kolejności:

  • zaczerwienienie twarzy;
  • ból głowy;
  • niestrawność;
  • uczucie zatkanego nosa;
  • brak ostrości wzroku;
  • erekcję trwającą dłużej niż 4 godziny;
  • problemy z oddychaniem,
  • nagła utrata wzroku.

Składniki i sposób dawkowania

Kamagra zawiera substancję czynną (100 mg cytrynianu sildenafilu). Preparat należy do inhibitorów fosfodiesterazy, uznanych i najskuteczniejszych leków w leczeniu zaburzeń erekcji. Leki, które zawierają sildenafil, całkowicie kontrolują stężenie krwi krążącej w naczyniach krwionośnych. Po zażyciu Kamagry, w dawce dostosowanej do indywidualnych potrzeb pacjenta, lek zaczyna działać szybko, a efekt utrzymuje się od 4 do 6 godzin. Oczekiwany rezultat działania jest jednak możliwy dopiero po wcześniejszym pobudzeniu seksualnym. Sam lek nie wpływa bezpośrednio na wzrost podekscytowania seksualnego. Trzeba jednak wiedzieć, że przyjmowanie leków na impotencję może nie prowadzić do pożądanego efektu uzyskania erekcji, jeśli zamierzamy spożywać alkohol. Wynika to z faktu, że alkohol powoduje czasowe obniżenie ciśnienia krwi. Nie należy jeść zbyt tłustych i obfitych pokarmów, ponieważ mogą one mieć bezpośredni wpływ na zmniejszenie działania preparatu. Nie zaleca się również spożywania grejpfrutów i soków z tych owoców. Trzeba także wiedzieć, że kamagra oral jelly stosuje się doustnie. Produkt można rozpuścić w napojach, ale najlepiej w letniej wodzie.