Marihuana a seks

Marihuana jest często używana dla relaksu. Nie jest tak często spotykana na imprezach tak jak LSD, czy kokaina, a częściej palimy ją z naszymi partnerami. Często pod jej wpływem czujemy się bardziej rozluźnieni niż zazwyczaj. Dzieje się tak, ponieważ zawarte w niej kannabinoidy wpływają na ośrodkowy układ nerwowy. Czujemy się mniej zestresowani, możemy czuć też lekką senność. Nasze reakcje są wolniejsze. Kiedy zapalimy większą ilość marihuany możemy być zbyt senni na łóżkowe igraszki, ale przy jej niewielkiej ilości może być ona pomocna podczas zbliżenia. Przede wszystkim nie czujemy się tak skrępowani, jesteśmy rozluźnieni, co wpływa pozytywnie na nasze odczucia. Osoby, które palą jointy przed seksem mówią, że podczas zbliżenia czują o wiele większe doznania.

Zażywanie niewielkiej ilości marihuany przed seksem jest także świetnym rozwiązaniem dla mężczyzn, którzy mają problemy z erekcją. Marihuana może zmniejszyć stres związany z obawą przed brakiem erekcji. Marihuana również pozytywnie wpływa na kobiety. Podczas stosunku kobiety często przejmują się swoim wyglądem. Dzięki rozluźnieniu mogą zapomnieć o swoich niedoskonałościach i cieszyć się zbliżeniem. Są mniej spięte, dzięki czemu może pomóc to na bolesne stosunki i niedostateczne nawilżenie pochwy. Podobne działanie ma alkohol jednak po alkoholu seks jest często niebezpieczny. Nie myślimy racjonalnie i nie kontrolujemy tego, co robimy. Mamy również nierealistyczne spojrzenie na partnera, który wydaje nam się o wiele atrakcyjniejszy niż na trzeźwo, dlatego często zdarza się, że po zakrapianej imprezie budzimy się obok kogoś, kto na trzeźwo nam się w ogóle nie podoba.

Dodatkowo przed stosunkiem często zapominamy o użyciu prezerwatywy, co może skutkować zarażeniem się chorobą weneryczną. Z marihuaną seks jest o wiele bezpieczniejszy, ponieważ nie czujemy takiego odurzenia jak przy alkoholu, a przede wszystkim myślimy racjonalnie. Pamiętajmy jednak, by nie mieszać jej z innymi używkami, ponieważ nie wiemy jak zareaguje nasz organizm.

Źródło informacji https://www.taniesianie.pl/

Be the first to comment on "Marihuana a seks"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*