O nas

SERV-MED.PL to portal medyczny, który powstał z myślą o osobach szukających informacji, wskazówek oraz porad z branży zdrowia, chorób, psychologii, odżywiania i urody.

Polityka prywatności | Kontakt

Soczewki zmieniające kolor oczu

Soczewki, które zmieniają kolor oczu

Kolorowe soczewki kontaktowe to często wybór osób, które lubią wyróżnić się na tle innych użytkowników lub po prostu nie mają żadnej wady oczu i pragną małej odmiany. Na szczęście dla każdego znajdzie się coś kolorowego.

Soczewki akcentujące kolor oczu

Ten rodzaj soczewek kontaktowych przeznaczony jest dla osób, które lubią zmiany, ale nie chcą wzbudzać kontrowersji, albo dla tych użytkowników soczewek, którzy nigdy nie próbowali soczewek kolorowych i po prostu chcą dowiedzieć się jak się takie szkła kontaktowe nosi.

W ofercie są soczewki ACUVUE® 1-Day Define, FreshLook ColorBlends® oraz FreshLook Dimensions®, które subtelnie podkreślają nasz naturalny kolor oczu.

Soczewki kontaktowe zmieniające kolor oczu

Kolejnym rodzajem soczewek kolorowych są takie, zmieniające znacząco nasz naturalny kolor tęczówki. Zmiana jest na tyle istotna, że z pewnością osoby z otoczenia zauważą inny kolor Twoich oczu. Przykładami soczewek kontaktowych, które mają takie właściwości są m.in. Air Optix® Colors, FreshLook® One Day, FreshLook® Colors. Te soczewki sprawią, że Twój kolor oczu nadal będzie wyglądał bardzo naturalnie, ale osoby, które Cię znają – zauważą zmianę.

Te soczewki kolorowe występują zarówno w wersji z korekcją jak i bez – tzw. „zerówki”.

Soczewki kolorowe na specjalne okazje

Trzecim rodzajem soczewek koloryzujących są soczewki, które mają bardzo nienaturalne kolory lub wzory takie jak Yellow Leopart, White Leopart, Sauron’s Eye. Nadadzą się one świetnie na specjalne okazje, imprezy Halloween, karnawał czy Sylwestra. Soczewki Crazy Lens i Crazy Lens UV (świecące w ultrafiolecie) dostępne są tylko bez korekcji, tzw. „zerówki”.