O nas

SERV-MED.PL to portal medyczny, który powstał z myślą o osobach szukających informacji, wskazówek oraz porad z branży zdrowia, chorób, psychologii, odżywiania i urody.

Polityka prywatności | Kontakt

Yonelle – miej zmarszczki pod kontrolą

Yonelle – miej zmarszczki pod kontrolą

Nie każda z kobiet zna  markę kosmetyków, jaką jest Yonelle. Została ona stworzona przez dwie pasjonatki nauki, które postanowiły opracować innowacyjne formuły kosmetyków specjalnie dla kobiet w średnim wieku. To właśnie dzięki temu na rynek weszło wiele różnych kosmetyków – w szczególności kremów – tej marki. Nie znasz jeszcze Yonelle? Z nami na pewno ją poznasz!

Początki marki

Yonelle została założona w 2013 roku przez Jolantę Zwolińską oraz Małgorzatę Chełkowską. Pierwsza z pań jest biologiem z ponad 30-letnim stażem pracy w znanych firmach kosmetycznych takich jak Soraya czy Dermika. Natomiast Pani Małgorzata jest doktorem nauk chemicznych i kosmetologiem, a przy tym także wykładowcą i promotorem prac dyplomowych na wyższej uczelni kosmetologicznej. Firma bardzo szybko stanęła na nogi i zaczęła odnosić sukcesy na rynku. Dowodem tego są liczne nagrody i wyróżnienia w dziedzinie kosmetologii i biznesu.

Rewolucyjna technologia

Sekret sukcesu marki Yonelle tkwi w ultra nowoczesnej technologii, jaką są NANODYSKI. Została ona wymyślona w 2010 roku w Wielkiej Brytanii. Niemniej jednak dość szybko została zaadaptowana i wykorzystana przez polską firmę kosmetyczną. Innowacyjna formuła zapewnia dostarczenie najgłębszym warstwom skóry bardzo ważnych składników takich jak kwas hialuronowy, retinol czy peptydy. Znalazła ona zastosowanie w wielu różnych kosmetykach marki Yonelle takich jak kremy, serum do twarzy, maseczki oraz maski w płachcie. To właśnie dzięki tej technologii kosmetyki anti-aging skutecznie wygładzają zmarszczki, nadają skórze świeżość i ujędrniają ją.