O nas

SERV-MED.PL to portal medyczny, który powstał z myślą o osobach szukających informacji, wskazówek oraz porad z branży zdrowia, chorób, psychologii, odżywiania i urody.

Polityka prywatności | Kontakt

XVI Ogólnopolska konferencja „Kontrowersje w pediatrii” – 24 i 25 lutego 2023

XVI Ogólnopolska konferencja „Kontrowersje w pediatrii” odbędzie się 24 i 25 lutego 2023 r. w Auditorium Maximum UJ w Krakowie. Do udziału zapraszamy pediatrów, neonatologów, specjalistów medycyny rodzinnej i wszystkich lekarzy zainteresowanych omawianymi tematami. Spotkanie zaplanowane zostało w tradycyjnej stacjonarnej formie oraz w postaci transmisji „na żywo” dla uczestników on-line.

W programie spotkania znajduje się dziewięć sesji tematycznych dotyczących najbardziej aktualnych i problematycznych tematów pediatrycznych. Wybitni prelegenci podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu opieki nad noworodkiem po wypisie ze szpitala, leczenia wziewnego niemowląt, profilaktyki i leczenia niedoboru żelaza, zapalenia zatok, zaburzeń lękowych, otyłości u dzieci z punktu widzenia lekarzy różnych specjalizacji, diagnostyki bólów pleców, leczenia chorób skóry, a także kontrowersji związanych ze zwolnieniami z WF.

W ramach uzupełnienia programu merytorycznego pierwszego dnia konferencji odbędą się warsztaty. Zajęcia praktyczne będą dotyczyły trzech obszarów: otoskopii, nebulizacji oraz interpretacji EKG. Poprowadzą je doświadczeni specjaliści.

Patronat Honorowy nad konferencją objął Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Aktualny program i szczegóły spotkania dostępne są na stronie: www.kontrowersjewpediatrii.pl

Do zobaczenia w Krakowie!